Kőbánya

 

 

KISE Korosztályos edzések időpontjai

2017/2018 tél

 

Felnőtt

Kedd: 19.00 Törekvés pálya

Csütörtök: 19.00 Törekvés pálya

U19-17

Hétfő: 16.00 Ihász utca

Kedd: 16.00 Ihász utca

Csütörtök: 16.00 Ihász utca

U15

Kedd: 17.25 Szent László Ált. Isk. terem, majd Szent László műfű

Szerda: 17.30 Ihász utca

Péntek: 17.30 Ihász u.

U14

Kedd: 16.45 Szent László Ált. Isk terem, majd Szent László műfű

Szerda: 16.00 Ihász utca

Péntek: 16.00 Ihász utca

U13

Hétfő: 17.30 Ihász utca

Kedd: 16.00 Szent László műfű

Csütörtök: 1-csoport 16.45 Keresztury D. terem, majd Keresztury D. műfű

Csütörtök: 2-csoport 17.25 Keresztury D. terem, majd Keresztury D. műfű

U12

Kedd: 17.30 Ihász utca

Csütörtök 16.45 Keresztury D. terem, majd Keresztury D. műfű

Péntek: 16.30 és 17.45 Keresztury D. műfű vagy 17.30 egy csoportban!

U11

Kedd: 16.30 és 17.45 Keresztury D. műfű

Csütörtök: 17.30 Ihász utca

Péntek: 16.30 és 17.45 Szent László műfű

U10

Kedd: 16.30 és 17.30 Keresztury D. terem

Csütörtök: 16.45 és 18.00 Szt. László műfű

Péntek: 17.00 és 18.00 Keleti K. terem

U9

Kedd: 17.00 és 18.00 Keleti K. terem

Szerda: 17.00 és 18.00 Keleti K. terem

Péntek: 17.00 és 18.00 Keresztury D. terem

U8

Hétfő: 17.00 és 18.00 Keleti K. terem

Kedd: 17.00 Keresztury D. terem

Csütörtök: 17.00 és 18.00 Keleti K. terem

U7-U6

Hétfő: 17.00 Keresztury D. terem

Szerda: 17.00 Keresztury D. terem

U6

Szerda: 17.00 Keresztury D. terem (2018.01.01.-től)

Leány edzés

Hétfő: 18.00 Keresztury D. műfű

Szerda: 18.00 Keresztury D. terem

Péntek: 17.00 Keresztury D. terem

Szt. László csoport:

Szerda: 16.00. (iskolás) Szent László Ált.Isk. terem

Szerda: 17.00. (ovis) Szent László Ált.Isk. terem

Péntek: 16.00. (iskolás) Szent László Ált.Isk. terem

Péntek: 17.00. (ovis) Szent László Ált.Isk. terem

Kapusedzés

Péntek: 16.00 és 17.00 Gyakorló u. 25. 18.00. Keresztury D. terem (legkisebbek)

Egyéni képzés:

Hétfő

„A” hét:

U14-U13 16.30. Keresztury műfű

U11-U10 18.00. Keresztury terem

„B”hét:

U13-U12 16.30. Keresztury műfű

U10-U9 18.00. Keresztury terem

Erőnléti edzés

16.45. és 17.25. Szent László Ált. Isk. terem (U14 és U15)

16.45. és 17.25. Keresztury D. terem (U12 és U13)